Pin Up Ua бездепозитні бонуси за реєстрацію в україні з виводом

Ми з великим задоволенням вітаємо нових гравців і пропонуємо вам особливі переваги. Отримайте 10 000 ₴ + 250 безкоштовних спінів, щоб ви також могли радіти яскравим перемогам!

Якщо ви здійсните свій перший депозит протягом години після реєстрації, ви отримаєте 120% бонус. Якщо ж ви зробите це пізніше, то все ж таки отримаєте 100% бонус.

Крім того, при депозиті від 500 ₴, ми також надамо вам 250 безкоштовних спінів.

Візьміть усі ці подарунки і вигравайте великі призи вже з перших спінів в казино Пін Ап Україна!

На платформі компанії ТОВ «УКР ГЕЙМ ТЕХНОЛОДЖІ відбувається акція, що пропонується спеціально для вас.

Участь користувача в акції підтверджує його/її відсутність обмежень щодо участі в азартних іграх.

Ця акція доступна лише для користувачів, які авторизувалися на платформі PIN-UP Україна

Щоб взяти участь в акції, користувачу потрібно зареєструватися на веб-сайті або увійти в свій обліковий запис та здійснити перший депозит.

Нарахування і відіграш бонусу:

  1. Якщо користувач внесе перший депозит протягом години після реєстрації, він отримає бонус у розмірі 120%. Якщо депозит буде зроблено пізніше, то бонус становитиме 100%.

  1. Максимальна сума бонусу — 10 000 ₴.

  1. Бонус може бути відіграний протягом 72 годин (3 діб) з моменту його отримання на рахунок. Для виконання вимог по бонусу потрібно зробити ставки на загальну суму, що дорівнює 50 разам більше від отриманого бонусу (вейджер х50).

  1. Максимальна сума, яку можна вивести (кешаут), складає х10 від отриманого при відіграші бонусу. Наприклад, якщо отриманий бонус становить 1000 одиниць, максимальна сума для виведення буде 10 000 одиниць.

Наприклад, якщо користувач отримав 500 ₴ бонусу і вдало відіграв його, отримавши виграш у розмірі 6 000 ₴, то максимальна сума, яку він зможе вивести, буде обмежена до 5 000 ₴, згідно правила максимального кешауту х10 від отриманого бонусу.

Нарахування і відіграш фріспінів:

  1. За перший депозит на суму від 500 ₴, користувач отримує 250 безкоштовних спінів (FS).

  2. 250 безкоштовних спінів (FS) надаються користувачу у декілька етапів. Відразу після поповнення рахунку, користувач отримує 50 FS, а далі, щодня протягом наступних п'яти днів, по 40 FS надаються додатково.

  1. Фріспіни можуть бути використані протягом 48 годин (2 діб) після їх отримання. Бонус, отриманий під час гри на фріспіни, може бути відіграний з вейджером х50 протягом 24 годин (1 доби) після його отримання.

Бонуси за даною акцією можна отримати лише один раз.

Для перевірки наявності бонусів, ви можете зайти на офіційний сайт Пін Ап  в свій профіль і перейти до вкладки "Бонуси". Там буде відображена інформація про всі доступні бонуси для вашого акаунту.

Учасниками акції можуть бути лише авторизовані користувачі сайту, які є фізичними особами та на момент участі досягли 21-річного віку. Вони повинні бути дієздатними, без законодавчих обмежень, щодо участі в азартних іграх. Учасники також повинні бути в стані трезвості, без впливу наркотичних або алкогольних речовин. Компанія не приймає участь осіб, визнаних небажаними або обмеженими у доступі до гральних закладів згідно з реєстром.

Ця пропозиція є дійсною лише для користувачів, які мають лише один ігровий рахунок на особу, сім'ю, квартиру, комп'ютер або IP-адресу. У випадку підозри на порушення правил, створення фейкових рахунків або груп, компанія залишає за собою право анулювати бонуси та виграші, видані на такі рахунки, а також закрити самі рахунки.

Крім того, компанія залишає за собою право проводити процедуру верифікації власника ігрового рахунку і може тимчасово призупинити нарахування бонусних коштів на рахунку під час проведення верифікації.

Ці умови можуть бути змінені та доповнені як під час проведення акції, так і в будь-який інший час.